Skolens personale - Konghøjgaards hjemmeside

Go to content

Main menu:

Kontakt skolen & find vej

Personalet på Kongshøjgaard

Forstander
Jens Christian Pedersen
98638512
jcp@kongshojgaard.dk

 

Værkstedsleder auto
Jens Kristian Poulsen
98638512
auto@kongshojgaard.dk

Værkstedsleder landbrug
Per Haldrup
98638512
per@kongshojgaard.dk

Værkstedsleder tekstil/kreativ
Rikke Skadhauge
98638512
rikke@kongshojgaard.dk

Værkstedsleder køkken
Dagny Lodberg
98638512
dagny@kongshojgaard.dk

Almen undervisning
Lars Borg Friis
98638512
lars@kongshojgaard.dk

Administration
Kirsten Møller Christensen
98638512
kirsten@kongshojgaard.dk

 

Servicemedarbejder
Klaus Poulsen
98638512

klaus@kongshojgaard.dk


EGU vejleder
Malene Hosbond Sørensen
24889949







 
 
Back to content | Back to main menu